درباره ما

NastaliqOnline

شركت مهندسى ديده بان نامى ديبا با بهره گيرى بيش از ١٢ سال تجربه و فعاليت پيوسته در زمينه مشاوره، طراحى و اجراى سيستم هاى امنيتى، دوربين هاى مداربسته و سيستم هاى كنترل تردد فعاليت خود را آغاز نمود. تجربه كارى ساليان متمادى بخش مديريت مجموعه در مركز لندن با عنوان رتبه اول در جهان از نظر تعداد دوربين مدار بسته و كيفيت بالاى سيستم هاى امنيتى، ديدگاه منحصر به فردى را در زمينه طراحى، جا نمايى و همچنين خدمات بهينه به مشترى ارائه ميدهد. در بریتانیا بیش از ۵ میلیون دوربین مداربسته در حال استفاده میباشد و لندن بیش از هر شهر دیگری در جهان دوربین مداربسته دارد.

مشاوره حضوری و طراحی پلان اولیه پيش از شروع پروژه توسط مديران اجرايى شركت ديده بان نامى ديبا، از جمله خدمات رايگان ما ميباشد كه اين امر در صورت اجراى مطابق با استانداردهاى به روز جهانى توسط گروه فنی موجب پيشگيرى از سرقت و یا دستکاری دوربین هاى مدار بسته و سيستم هاى امنيتى میشود. با مشاوره صحیح اوليه به صورت كاملاً رايگان پيش از نصب، در مورد مکان نصب دوربین مداربسته می توانید با كمترين تعداد، بیشترین بهره ورى را از سیستم منيتى و نظارتی خود ببرید.

در رابطه با انواع دوربين مدار بسته، مهمترين قسمت انتخاب دوربين مناسب با توجه به فضاى مورد نظر ميباشد. دوربين هاى مدار بسته داراى تنوع بسيار زيادى در زمينه برند و نوع كارايى ميباشند كه تيم كارشناسى شركت ديده بان نامى ديبا با توجه به نوع كاربرى در محيط و نياز مصرف كننده، بهترين پيشنهاد خود را با مناسب ترين قيمت در اخيار مشتريان گرامى خود قرار ميدهد.

خدمات تعمیر دوربین مداربسته، سیستم های کنترل تردد و به روز رسانی سیستم های امنیتی و دوربین های مداربسته توسط شرکت دیده بان نامی دیبا در کوتاه ترین زمان امکان پذیر است. همکاران ما در بخش خدمات بهترین گزینه را جهت به روز رسانی سیستم های دوربین مداربسته موجود به مشتریان پیشنهاد داده و در صورت امکان با بهره گیری از کابل های موجود سعی در کاهش هزینه خواهند داشت.

شرکت دیده بان نامی دیبا با بهره گیری از کارشناسان مجرب و متخصصین نصب دوربین مداربسته و تیم اجرای حرفه ای، با بهره گیری از مجهز ترین و به روز ترین دستگاه های مرتبط در زمینه تعمیر و تنظیم سیستم های دوربین مداربسته آنالوگ، دوربین مداربسته شبکه و همچنین نسل جدید دوربین مداربسته HD از جمله AHD و SDI و CVI و TVI و سیستم های مشابه، سعی در کاهش هزینه مشتریان گرامی دارد.

جهت دریافت پشتیبانی اطلاعات خود را در فرم زیر به صورت کامل وارد کرده و شرح مختصری از موضوع مرتبط اضافه کنید. همکاران ما در شرکت دیده بان نامی دیبا کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

آگاهى از انواع  دوربین هاى امنيتى موجود در بازار ايران و جهان از جمله دوربين مداربسته دام، دوربين مداربسته صنعتی، دوربين مداربسته بالت، دوربين مداربسته اسپيد دام، دوربين مداربسته فيشرآى، دوربين مداربسته دید در شب، دوربين مداربسته ضد ضربه، دوربين مداربسته ضد رطوبت و غيره به مخاطب کمک می کند که بهترین و كاربردى ترين گزینه را انتخاب نمايد. تلاش ما بر اين بوده تا در حد امكان اين اطلاعات را در وب سايت dndc.ir جمع آورى كرده و در اختيار همكاران و مشتريان گرامى قرار دهيم. تنوع قيمت در انواع محصولات دوربين مداربسته ما بسيار بالا ميباشد، لذا اميد است شركت ديده بان نامى ديبا شايستگى لازم را در زمينه انتخاب مناسب تجهيزات، خدمت متداوم و جلب رضايت مشتريان عزيز را داشته باشد.

IMG_5882

———————————————————————————

« تمامی محصولات و خدمات مجموعه فنی مهندسی دیده بان نامی دیبا، دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و کلیه فعالیت های سایت dndc.ir تابع مقررات و قوانین جمهوری اسلامی ایران است .»