دوربین مداربسته IDIS

logo

 

دوربین مداربسته IDIS در سال ۱۹۹۷ در هلند آغاز به کار کرد و با سرعت بالای در جمع بهترین برند های دوربین مداربسته در جهان قرار گرفت، به طوری که همکنون با گردش مالی سالیانه ۱۴۰ میلیون دلار در جمع یکی از بهترین سازندگان دوربین مداربسته قرار دارد. شهرت شرکت سازنده دوربین مداربسته IDIS در زمینه ساخت و طراحی دستگاه ضبط DVR با کیفیت بسیار بالا میباشد.

امروزه بیش از ۱/۷ میلیون دستگاه از دوربین مداربسته IDIS در مناطق مختلف جهان در حال بهره بردای میباشد و این مقدار در حال حاضر رشد میانگین فروش ماهیانه ۳۳۰۰۰ عدد را تجربه می کند. سالانه ۱۰٪ درامد خالص این شرکت در بخش R&D سرمایه گزاری میشود و همواره حدود ۴۰٪ کارمندان این شرکت به طور مستقیم در این بخش حضور داشته اند.

تکنولوژی DirectIP از پیشرفته ترین پروتکل های موجود در سیستم های دوربین مداربسته IP میباشد که توسط شرکت تولید کننده دوربین مداربسته IDIS به این صنعت معرفی شد. این سیستم در دوربین مداربسته شبکه و دستگاه های ضبط NVR کارامد است.

محصولات دوربین مداربسته IDIS علاوه بهره برداری از تکنولوژی DirectIP که انحصارا به محصولات شرکت IDIS اختصاص دارد، از پروتکل Onvif نیز پیروی کرده که همین مورد باعث شده تا دوربین مداربسته IDIS قابلیت ادغام با دوربین مداربسته سایر شرکت ها از جمله Axis و Panasonic را داشته باشد.

برای آگاهی بیشتر از تنوع محصولات دوربین مداربسته IDIS اینجا راکلیک کنید.

IMG_6063

 

وب سایت رسمی دوربین مداربسته IDIS

دوربین مداربسته باکس IDIS

 

دوربین مداربسته ARLO

دوربین مداربسته DAHUA

دوربین مداربسته Avtech

دوربین مداربسته Vivotek

دوربین مداربسته سامسونگ

دوربین مداربسته پاناسونیک

دوربین مداربسته Axis

دوربین مداربسته BOSCH

دوربين مدار بسته هايك ويژن

دوربین مداربسته سونی

دوربین مداربسته LG

دوربین مداربسته Avigilon

دوربین مداربسته IDIS

دوربین مداربسته Honeywell

دوربین مداربسته Longse

دوربین مداربسته CNB

دوربین مداربسته Shany

دوربین مداربسته JVC

دوربین مداربسته Brickcom

دوربین مداربسته ACTi

دوربین مداربسته CP Plus

دوربین مداربسته Y-CAM

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

جهت دریافت لیست قیمت برندهای دوربین هاى مداربسته با شرکت مهندسی دیده بان نامی دیبا تماس بگیرید.