دوربین مداربسته ویوتک Vivotek

Vivotek

شرکت سازنده دوربین مداربسته Vivotek سازنده یکی از برندهای معتبر در صنعت دوربین مداربسته است که در تایوان به طراحی و ساخت محصولات خود می پردازد.

شرکت دوربین مداربسته Vivotek بیشتر در تولید دوربین مداربسته شبکه فعال است و نام شناخته شده ای در تجهیزات مداربسته شبکه دارد.

در ایران دستگاه NVR ساخت ویوتک گاهی به سختی یافت میشود و در صورت موجود بودن از قیمت بسیار بالایی برخوردار هستند، لیکن دوربین IP8362 VIVOTEK Bullet Network Camera که در زیر دیده میشود و کیفیت آن 2MP و Full HD می باشد، از پرفروش ترین محصولات این شرکت می باشد.

ip8362

از جمله دیگر محصولات شرکت Vivotek میتوان به دوربین های مداربسته شبکه و دوربین های مداربسته آنالوگ و تجهیزات وابسته به آن ها اشاره کرد، همچنین دستگاه ضبط تصویر NVR و DVR، نرم افزارهای مربوط به انتقال تصویر و ویدئو سرورنیز توسط شرکت Vivotek تولید میشود.

محصول پر فروش دیگر دوربین مداربسته ویوتک عبارت است از VIVOTEK IB8369 که تصویر آن در زیر قابل مشاهده است. این دوربین ۲ مگاپیکسل دارای رزولوشن 1920×1080 بوده و توانایی تولید ۳۰ فریم بر ثانیه را دارا می باشد.  توانایی دید در شب مدل VIVOTEK IB8369 برابر با ۲۰ متر بوده و این مدل از استاندارد   برخوردار است.

ib8369

مدل دوربین مداربسته  VIVOTEK FD8136 که در زیر مشاهده می کنید کوچکترین دوربین شبکه دام در دنیا می باشد. مشخصات این دوربین مداربسته شبکه عبارت است از:

fd8136

دوربین مداربسته VIVOTEK به تازگی آخرین مدل VIVOTEK FD816C-HF2 را به بازار معرفی کرده که قابلیت جاسازی در سقف را دارد. مشخصات این دوربین مداربسته لوکس ۲ مگاپیکسل را همراه با تصویر آن در زیر قابل مشاهده است.

مشخصات تخصصی دوربین مداربسته   VIVOTEK FD816C-HF2  را در اینجا ملاحظه فرمایید.

fd816c-hf2

دوربین مداربسته ویوتک VIVOTEK IP8161-SS از جمله دوربین های مداربسته باکس پرفروش این شرکت می باشد. از نقاط ضعف این دوربین عدم امکان استفاده از SD CARD بر روی بدنه آن است.

شکل و مشخصات مدل VIVOTEK IP8161-SS را در زیر مشاهده میکنید.

ip8161-ss

مدل پرفروش NVR این شرکت را با کد VIVOTEK ND8422P شناخته میشود را در تصویر زیر ملاحظه می فرمایید.

nd8422p

مطالب مرتبت با دوربین مداربسته ویوتک:

وب سایت رسمی شرکت سازنده دوربین مداربسته Vivotek

VIVOTEK Network Cameras

VIVOTEK MiniNetwork Cameras

دوربین مداربسته اسپید دام VIVOTEK

دوربین مکعبی VIVOTEK

دوربین مداربسته Fisheye VIVOTEK

نرم افزار دوربین مداربسته ST7501 VIVOTEK

دوربین مداربسته VIVOTEK FD816C-HF2

دوربین مداربسته VIVOTEK FD8136

دوربین مداربسته VIVOTEK IB8369

IP8362 VIVOTEK Bullet Network Camera

دستگاه NVR ساخت ویوتک

کوچکترین دوربین شبکه دام در دنیا

دوربین مداربسته شبکه

 دوربین مداربسته آنالوگ