معرفی برندهای دوربین مداربسته

IMG_6310

آگاهى از انواع دوربین مداربسته و امنيتى موجود در بازار ايران و جهان از جمله دوربين مداربسته دام، دوربين مداربسته صنعتی، دوربين مداربسته بالت، دوربين مداربسته اسپيد دام، دوربين مداربسته فيشرآى، دوربين مداربسته دید در شب، دوربين مداربسته ضد ضربه، دوربين مداربسته ضد رطوبت و غيره به مخاطب کمک می کند که بهترین و كاربردى ترين گزینه را انتخاب نمايد. تلاش ما بر اين بوده تا در حد امكان اين اطلاعات را در وبسايت dndc.ir جمع آورى كرده و در اختيار همكاران و مشتريان گرامى قرار دهيم. در این بخش به طور خلاصه به معرفی برند های شناخته شده در جهان پرداخته ایم، هرچند که تعداد محدودی در حال حاضر در بازار ایران موجود نمی باشند و یا حضور کمرنگی دارند لیکن اکثر این شرکت ها طی سالیان متمادی در کشورمان فعالیت داشته اند.

متاسفانه در موارد بیشماری در کشورمان دیده شده که دوربین های مداربسته بدون نام که اکثرا ساخت کشور چین می باشند، توسط برچسبی که در داخل کشورمان بر روی آنها زده می شود، تحت عنوان برند خاص و یا ساخت کشوری دیگر در آسیای میانه به غیر از چین، به مشتری عرضه میشوند و با سود چند برابری به مشتری عرضه می شوند. جهت جلوگیری از این عمل غیر اخلاقی بر آن شدیم که به معرفی کلیه برند های معتبر بپردازیم و به جرات می توان گفت کلیه برند های شناخته شده موجود در جهان در این بخش آورده شده اند.

تنوع قيمت در انواع محصولات ما و همچنین به طور کلی در بازار ایران بسيار بالا می باشد، لذا اميد است تا شركت ديده بان نامى ديبا شايستگى لازم را در زمينه انتخاب مناسب تجهيزات، خدمت متداوم و جلب رضايت مشتريان گرامی داشته باشد.

دوربین مداربسته DAHUA

دوربین مداربسته Avtech

دوربین مداربسته Vivotek

دوربین مداربسته سامسونگ

دوربین مداربسته پاناسونیک

دوربین مداربسته Axis

دوربین مداربسته BOSCH

دوربين مدار بسته هايك ويژن

دوربین مداربسته سونی

دوربین مداربسته LG

دوربین مداربسته Avigilon

دوربین مداربسته IDIS

دوربین مداربسته Honeywell

دوربین مداربسته Longse

دوربین مداربسته CNB

دوربین مداربسته Shany

دوربین مداربسته JVC

دوربین مداربسته Brickcom

دوربین مداربسته ACTi

دوربین مداربسته CP Plus

دوربین مداربسته Y-CAM

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

جهت دریافت لیست قیمت برندهای دوربین هاى مداربسته با شرکت مهندسی دیده بان نامی دیبا تماس بگیرید.