دوربین مداربسته داهوا

Dahua Technology logo. (PRNewsFoto/Dahua Technology)

شرکت سازنده دوربین مداربسته داهوا Dahua حدود ۱۵ سال پیش پا به عرصه حیات گذاشت و در زمینه توسعه فناوری  و ساخت سیستم های مداربسته فعالیت داشته است.

شرکت سازنده دوربین مداربسته داهوا Dahua در سال ۲۰۰۲ میلادی با تولید DVR های ۸ کانال Real-Time نام خود را بر سر زبان ها انداخت و در سال ۲۰۰۳ میلادی نیز دستگاه ضبط تصویر ۱۶ کانال Real-Time را تولید و روانه بازار کرد.

دوربین مداربسته داهوا HD-CVI (که در بخش های قبلی در باره آن توضیح داده شد) نوع بولت داهوا Dahua مدل HAC-HFW1100R با کیفیت ۱ مگاپیکسل در تصویر زیر مشاهده میشود. دوربین مداربسته داهوا HD-CVI  دارای خاصیت ضد آب بوده و بدنه آن مانند اکثر دوربین های مداربسته بولت از جنس فلز میباشد. این دوربین از تکنولوژی Smart IR و IP66 بهره میبرد.

IMG_6525

دوربین مداربسته HD-CVI دام داهوا Dahua مدل HAC-HDW2200M با کیفیت ۲ مگاپیکسل و لنز ۳/۶ میلیمتر در تصویر زیر مشاهده میشود. این دوربین دارای خاصیت ضد آب بوده و بدنه آن فلزی میباشد. این دوربین مداربسته داهوا نیز مانند مدل بالا در بازار ایران کاملا شناخته شده و در دسترس میباشد.

IMG_6526

چنانچه قبلا در مقاله مربوط به دوربین مداربسته HD-CVI توضیح داده شد، دوربینهای مداربسته آنالوگ با زیر ساخت کابل کواکسیال همچنان مرود استقبال قرار دارد، لکن دوربین مداربسته HD نیز روز به روز با افزایش تقاضا روبروست. هزینه کابل کشی برای دوربین مداربسته HD همچنان بسیار بالا می باشد لذا تکنولوژی HD-CVI ساخت شرکت Dahua این مشکل را با جایگزینی و استفاده از کابل کواکسیال برطرف کرد. .

شرکت سازنده دوربین مداربسته داهوا Dahua از سال ۲۰۱۰ میلادی محصول جدید DVR خود را با تکنولوژی N6 که شامل تراشه های دو هسته ای میباشد به مرحله تولید انبوه رساند. سیستم های نظارت بر ترافیک شرکت داهوا Dahua نیز از کیفیت بالایی برخوردار است.

شرکت  سازنده دوربین مداربسته داهوا امسال مدل جدیدی از این محصول را روانه بازار کرده که در نوع خود بی نظیر است. این مدل جدید دوربین مداربسته شبکه، از نوع بولت بوده و دارای کیفیت 4K میباشد. مدل جدید دوربین مداربسته شبکه داهوا 4K در مسابقه سالیانه Protector Awards 2015 در آلمان، مقام اول را از آن خود کرد و از این رو در بازار دوربین مداربسته و سیستم های امنیتی جهان از بسیاری از رقبای خود پیشی گرفت. این مقام در سال گذشته از آن دوربین مداربسته HDCVI شده بود. این مدل از دوربین مداربسته داهوا دارای کد IPC-HFW81200E-Z بوده و به زودی وارد بازار دوربین مداربسته ایران خواهد شد.

IMG_3501

این مدل جدید دوربین مداربسته داهوا، دارای سنسور ۸ در ۱/۲ اینچ سونی می باشد. لنز این مدل از دوربین مداربسته داهوا ۱۳ میلیمتر بوده و تصویری تل ۳۰ فریم بر ثانیه را ارایه میدهد و دید در شب آن تا ۵۰ متر توانایی دید دارد که در نوع خود کاملا بی نظیر است.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از این محصول به صفحه خبرنامه در وب سایت شرکت دیده بان نامی دیبا مراجعه نمایید.

IMG_6523