میکروفون دوربین مداربسته

میکروفون جهت ضبط صدا استفاده شده و به دستگاه های DVR و NVR متصل میشود. لازم است تا پورت مربوط به میکروفون بر روی دستگاه ضبط کننده موجود باشد، و سیم کشی مجزایی نیز مورد نیاز است.

تصویر یک نمونه از میکروفون در زیر نمایش داده شده است.

CCTV-Camera-Microphone-for-Audio-Capture-CV-MP002-

این گونه از میکروفون در بازار ایران رایج بوده و با قیمت بسیار کمی قابل تهیه می باشد. لیکن در برخی موارد کیفیت مطلوبی را به مخاطب نخواهد داد.

برخی از انواع دوربین مداربسته لوکس، مانند دوربین مداربسته مکعبی هایک ویژن مزیت منحصربه فردی دارند و آن اینکه دارای میکروفون Built-in می باشند. این میکروفون بر روی بدنه این دستگاه تعبیه شده است و نیازی به نصب میکروفون جداگانه ای نمی باشد. علاوه بر این بر روی بدنه دوربین مداربسته مکعبی هایک ویژن  جایگاهی جهت نصب SD Memory Card موجود میباشد و حتی در برخی موارد خاص امکان دریافت تصویر بدون دستگاه ضبط NVR نیز از موارد فوق العاده این دوربین مداربسته شبکه می باشد. این گونه امکانات خاص دوربین مداربسته در این مثال را تبدیل به یک دوربین مداربسته لوکس کرده است.

نمونه ای از این دوربین مداربسته را در تصویر زیر ملاحظه می کنید. جهت دریافت اطلاعات کامل تر درباره این دوربین مداربسته اینجا را کلیک کنید.

hikvision_ds_2cd2432f_i_w_3mp_day_night_ir_1130950

در قوانین حقوق شهروندی جمهوری اسلامی ایران، شنود و استفاده از میکروفون مخفی با محدودیت مواجه است و در صورت نیاز، خریدار موظف به تهیه مجوز های مربوطه می باشد.

جهت اطلاع از انواع میکروفون برای دوربین مداربسته و قیمت های آن ها با شرکت دوربین مداربسته دیده بان نامی دیبا تماس بگیرید.

مقالات مر تبط با انواع میکروفون برای دوربین مداربسته:

تجهیزات جانبی دوربین مداربسته

کابل کواکسیال RG59

کابل شبکه دوربین مداربسته

فیش BNC

پایه دوربین مداربسته یا Stand

کاور دوربین مداربسته

دستگاه ضبط تصویر DVR

دستگاه ضبط تصویر NVR

UPS یو پی اس

منبع تغذیه یا آداپتور

هارد دیسک دوربین مداربسته

پروژکتور دوربین مداربسته

آشکارساز حرکت Motion Detector

لوله فلکسی یا لوله خرطومی