دوربین مداربسته Axis

Axis_logo_rgb

دوربین مداربسته Axis اولین و بهترین تولید کننده دوربین مدار بسته در جهان به شمار می رود. شرکت Axis در سال ۱۹۸۴ در شهر صنعتی Lund واقع در سوئد پا به عرصه حیات گذاشت و در زمینه فناوری اطلاعات و سیستم های تحت شبکه فعالیت خود را آغاز نمود.

شرکت سازنده دوربین مداربسته Axis در سال ۱۹۹۶ میلادی اولین دوربین مداربسته شبکه در جهان را معرفی کرد و تا کنون به عنوان پیشرو در زمینه دوربین مداربسته شبکه شناخته می شود. امروزه بیش از ۲ میلیون دستگاه دوربین مداربسته شبکه ساخت شرکت Axis در جهان به فروش رسیده و در حال بهره برداری می باشد.

امروزه محصولات این شرکت سوئدی شامل دوربین مداربسته آنالوگ و شبکه با کیفیت بسیار بالا و نرم افزارهای نظارتی مربوط به آن، تجهیزات جانبی دوربین مداربسته و محصولات کنترل تردد می باشد.

استاندارد IP دوربین مداربسته شبکه Axis، از استاندارد Open Source پیروی کرده و توانایی اتصال به هر گونه از شبکه IP را دارا می باشد و به این ترتیب فرایند Monitoring را در هر نقطه از جهان امکان پذیر میکند. از مزایای منحصر به فرد دوربین مداربسته Axis تکنولوژی بسیار پیشرفته         تجزیه و تحلیل تصویر و تشخیص هوشمند صدا و حرکت می باشد.

شرکت سازنده دوربین مداربسته Axis بیش از ۱۹۰۰ نفر پرسنل دارد و محصولات آن در بیش از ۱۸۶ کشور جهان به فروش می رسد. درآمد خالص این شرکت در سال ۲۰۱۴ میلادی به بیش از ۶۹ میلیون یورو رسید. مدیر عامل این

شرکت از سال ۲۰۱۲ میلادی تا کنون Ray Mauritsson است.

 

IMG_6165

وب سایت رسمی دوربین مداربسته Axis

دوربین مداربسته باکس اکسیس سری M11 و سری P13

دوربین مداربسته ARLO

دوربین مداربسته DAHUA

دوربین مداربسته Avtech

دوربین مداربسته Vivotek

دوربین مداربسته سامسونگ

دوربین مداربسته پاناسونیک

دوربین مداربسته Axis

دوربین مداربسته BOSCH

دوربين مدار بسته هايك ويژن

دوربین مداربسته سونی

دوربین مداربسته LG

دوربین مداربسته Avigilon

دوربین مداربسته IDIS

دوربین مداربسته Honeywell

دوربین مداربسته Longse

دوربین مداربسته CNB

دوربین مداربسته Shany

دوربین مداربسته JVC

دوربین مداربسته Brickcom

دوربین مداربسته ACTi

دوربین مداربسته CP Plus

دوربین مداربسته Y-CAM

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

جهت دریافت لیست قیمت برندهای دوربین هاى مداربسته با شرکت مهندسی دیده بان نامی دیبا تماس بگیرید.