دوربین مداربسته اویژیلون Avigilon

Avigilon Logo

شرکت Avigilon (اویجیلون یا اویژیلون) تولید کننده تجیزات ایمنی و دوربین مداربسته در سال ۲۰۰۴ میلادی در ونکوور کانادا (بریتیش کلمبیا) آغاز به کار کرد. شرکت اویژیلون Avigilon توسط موسسه بزرگ حسابرسی Deloitte از جمله شرکت های با نرخ رشد سریع در کانادا ارزیابی شده است و در سال ۲۰۱۱ میلادی سهام این شرکت به صورت رسمی و تحت عنوان TSX: AVO وارد استاک مارکت کانادا شد.

همکنون محصولات دوربین مداربسته این شرکت کانادایی تبار در بیش از ۸۰ کشور جهان به فروش میرسد و تعداد نمایندگان فروش آن از ۱۲۰۰ متجاوز است. شرکت دوربین مداربسته اویژیلون Avigilon علاوه بر محصولات دوربین مداربسته، لاین موفقی از سیستم های کنترل تردد نیز عرضه میکند. شرکت Avigilon در نمایشگاه IFSEC سال ۲۰۱۵ در لندن محصول جدیدی را تحت عنوان Avigilon’s 7K HD Pro camera معرفی و روانه بازار کرد.

برای دریافت اطلاعات کامل در مورد Avigilon’s 7K HD Pro camera اینجا را کلیک کنید.

در کنار این محصول کاملا جدید، دوربین های HD Multisensor camera را نیز معرفی کرده که شامل تعدد سنسور در یک واحد دوربین مداربسته میباشد و پوششی بسیار کاملتر از قبل را ارایه مینماید.

برای مشاهده لیست محصولات دوربین مداربسته Avigilon اینجا را کلیک کنید، و جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد سیستم های کنترل تردد Avigilon بر روی این لینک کلیک کنید.

IMG_3506دوربین مدار بسته اویژیلون Avigilon که یک شرکت تولید کننده کانادایی میباشد، به تازگی نوعی دوربین مداربسته با کیفیت بسیار بالا تحت عنوان 7K را به بازار عرضه کرده است. دوربین مداربسته اویژیلون 7K امسال در دو نمایشگاه IFSEC INTERNATIONAL 2015 در انگلستان در شهر لندن و ISC West 2015 در لاس وگاس آمریکا به بازار معرفی شد، لیکن هنوز به طور عمده وارد بازار نشده و قیمت نهایی آن همچنان نامشخص است. اگر چه گمانه زنی هایی در رابطه با قیمت این دوربین مداربسته اویژیلون وجود داشته ولی همچنان شرکت سازنده از اعلام آن خودداری کرده است. سنسور دوربین مداربسته اویژیلون 7K دارای کیفیت تصویر ۳۰ مگاپیکسل میباشد که برای اولین بار به بازار دوربین مداربسته ارایه شده است که برای دریافت و ضبط تصویر با جنین کیفیت بالایی به پهنای باند زیادی نیاز خواهد بود که از نکات نه چندان مثبت آن میباشد.

IMG_3505

. جهت دریافت اطلاعات بیشتر از این محصول به صفحه خبرنامه در وب سایت شرکت دیده بان نامی دیبا مراجعه نمایید.bT_RGBسایت رسمی دوربین مداربسته و سیستم های کنترل تردد Avigilon

معرفی دوربین مداربسته اویژیلون 7K در نمایشگاه IFSEC 2015 لندن