دوربین مداربسته BOSCH

1024px-Bosch-brand.svg

دوربین مداربسته BOSCH که زیر شاخه ای از برند بزرگ و شناخته شده بوش میباشد، نام شناخته شده ای در سیستم های با کیفیت امنیتی میباشد. این شرکت آلمانی تبار که بر پایه فناوری پایه گزاری شد  در سال ۱۸۸۶ توسط روبرت بوش در شهر اشتوتگارت فعالیت خود را آغاز نمود همکنون بزرگ‌ترین سازنده لوازم الکترونیک در جهان است. امروزه تنها بخش امنیتی مربوط به دوربین مداربسته BOSCH بیش از ۱۲۴۰۰ مهندس و متخصص مشغول به فعالیت میباشند و گردش مالی بخش امنیتی دوربین مداربسته BOSCH در سال ۲۰۱۴ میلادی از ۱/۵۳ میلیارد یورو تجاوز کرده است.

علاوه بر تولید و طراحی سیستم های دوربین مداربسته، شرکت بوش محصولات شناخته شده ای در زمینه Fire Detection و Voice Alarm و همچنین سیستم های کنترل تردد به بازار عرضه کرده.

همچنین بخش عمده تجهیزات امنیتی مترو لندن که از بزرگترین پروژه های امنیتی جهان میباشد، توسط شرکت بوش تهیه و تامین گردیده است. شرکت بوش با حظور بیش از ۱۰۰ سال در بازار انگلستان امروزه بیش از ۴۲۰۰ نفر را فقط در این کشور در استخدام خود دارد. شرکت بوش که خود شامل ۳۶۰ شرکت وابسته میباشد، همچنین در بیش از ۵۰ کشور جهان محصولات خود را بفروش می رساند.

محصولات امنیتی شرکت بوش به ۵ دسته زیر تقسیم میشوند:

دوربین مداربسته (آنالوگ و شبکه) (CCTV)

سیستم های آلارم سرزده (Intrusion Alarm Systems)

سیستم های کنفرانس (Conference Systems)

سیستم های (Public Address (PA و Voice Alarm

سیستم های کنترل تردد (Access Control)

بخش امنیتی شرکت بوش چندی پیش دوربین مداربسته DINION IP مدل 8000MP را معرفی کرد رزولوشن آن معادل ۱۲ مگاپیکسل میباشد و آن را 4K Ultra HD نیز میخوانند. این مدل دقتی باور نکردنی در هنگام زوم دارد و قدرت تصویر برداری آن به 20fps در ۱۲ مگاپیکسل و 30fps در 4K Ultra HD میرسد. توانایی این مدل به قدری بالاست که بسیار مورد توجه ارگان های امنیتی قرار گرفته و این به دلیل به تصویر کشیدن کوچکترین جزییات است که در موارد چهره نگاری کاربرد فراوان دارد.

IMG_6308

وب سایت رسمی سیستم های امنیتی و دوربین مداربسته بوش