کابل کواکسیال RG59

IMG_6455

کابل کواکسیال RG59 در انتقال تصویر در دوربین مداربسته آنالوگ کاربرد دارد. بخش های مختلف کابل کواکسیال شامل سه قسمت عمده میباشد که عبارتند از مغزی کابل، شیلد کابل و روکش پلاستیکی کابل. شیلد کابل کواکسیال عبارت است ازسیم هایی که در اطراف مغزی کابل قرار گرفته اند.

همچنین کابل کواکسیال RG59 در موارد مشابه جهت انتقال تصویر در دوربين مداربسته AHD و دوربين مداربسته HD-SDI و دوربین مداربسته HD-CVI ، دوربين مداربسته HD-TVI و دوربين مداربسته Turbo HD هایک ویژن که همه به عنوان نسل جدید دوربین مداربسته شناخته میشوند کاربرد دارد.

IMG_6461

کابل کواکسیال RG59 در واقع مشابه کابل آنتن یا انتقال تصویر در تلویزیون میباشد که سالیان متعدد و به صورت سنتی مورد استفاده قرار گرفته است و لازم به یادآوری این نکته نیز می باشد که کیفیت تصویر انتقالی از دوربین مداربسته رابطه مستقیم با کیفیت ساخت کابل کواکسیال RG59 مصرفی در پروژه دارد و البته فاصله کابل کشی از دوربین مدار بسته تا دستگاه ضبط تصویر DVR نیز در این کیفت تاثیر دارد. پر واضح است که مهمترین نکته در تعیین کیفیت کابل کواکسیال RG59 جنس و نوع آلیاژ آن میباشد که در اکثر موارد مغزی و شیلد کابل کواکسیال RG59  هر دو از مس میباشند.

جهت اطلاع از تنوع و قیمت انواع کابل کواکسیال RG59 دوربین مداربسته با ما در شرکت دیده بان نامی دیبا تماس بگیرید.

مقالات مر تبط با انواع کابل کواکسیال RG59 دوربین مداربسته:

تجهیزات جانبی دوربین مداربسته

کابل کواکسیال RG59

کابل شبکه

فیش BNC

کابل شبکه دوربین مداربسته

میکروفون برای دوربین مداربسته

پایه دوربین مداربسته یا Stand

کاور دوربین مداربسته

دستگاه ضبط تصویر DVR

دستگاه ضبط تصویر NVR

منبع تغذیه یا آداپتور

هارد دیسک دوربین مداربسته

پروژکتور دوربین مداربسته

آشکارساز حرکت Motion Detector

UPS یو پی اس

لوله فلکسی یا لوله خرطومی