دوربین مداربسته Honeywell

honeywell-logo

شرکت سازنده دوربین مداربسته Honeywell یکی از زیر شاخه های شرکت بزرگ و آمریکایی تبار Honeywell می باشد که مرکز اصلی این مجموعه در نیوجرسی قرار دارد. محصولات شرکت Honeywell گستردگی فراوانی دارد، که از جمله میتوان به بخش هوافضا، سیستم‌های طراحی مربوط به آن، بخش خدمات فنی و مهندسی در رابطه با توربوشارژر ها، بخش مربوط به محصولات امنیتی و سایر فعالیت های تجاری و مصرفی اشاره کرد. این شرکت در ابتدا توسط Mark Honeywell که صنعت گر و کارآفرین ارشد آمریکایی بود، در سال ۱۹۰۶ میلادی پایه گزاری شد. امروزه تعداد کارمندان این شرکت از مرز ۱۳۰،۰۰۰ نفر تجاوز کرده است.

دو نمونه از محصولات موجود و پر فروش دوربین مداربسته بولت Honeywell عبارتند از Honeywell-HB74 و Honeywell-HB70x و از سری پرفروش و موفق دام در دوربین مداربسته Honeywell میتوان به مدل Honeywell-HD60 اشاره کرد، که در تصویر زیر این سه محصول قابل مشاهده اند.  

IMG_6186

محصولات امنیتی و دوربین مداربسته این شرکت موفق شده تا در سطح جهانی رتبه ی اول را در زمینه سیستم های نظارت تصویری کسب نماید. از جمله جدیدترین محصولات دوربین مدار بسته شرکت Honeywell یک سری جدید دوربین مداربسته تحت شبکه شامل تکنولوژی 4NVR  است که مناسب برای ساختمان مسکونی کوچک و کارگاه هامی باشد.

Screen Shot 2015-09-10 at 10.51.03

وب سایت رسمی دوربین مداربسته Honeywell

 

دوربین مداربسته ARLO

دوربین مداربسته DAHUA

دوربین مداربسته Avtech

دوربین مداربسته Vivotek

دوربین مداربسته سامسونگ

دوربین مداربسته پاناسونیک

دوربین مداربسته Axis

دوربین مداربسته BOSCH

دوربين مدار بسته هايك ويژن

دوربین مداربسته سونی

دوربین مداربسته LG

دوربین مداربسته Avigilon

دوربین مداربسته IDIS

دوربین مداربسته Honeywell

دوربین مداربسته Longse

دوربین مداربسته CNB

دوربین مداربسته Shany

دوربین مداربسته JVC

دوربین مداربسته Brickcom

دوربین مداربسته ACTi

دوربین مداربسته CP Plus

دوربین مداربسته Y-CAM

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

جهت دریافت لیست قیمت برندهای دوربین هاى مداربسته با شرکت مهندسی دیده بان نامی دیبا تماس بگیرید.