دوربين مدار بسته بدون مارك چينى

IMG_6682 IMG_6685

چنانكه در بخش دوربين مداربسته هايك ويژن گفته شد، هرچند كه  هايك ويژن محصول بسيار با كيفيت چين ميباشد، ليكن متأسفانه در بازار ايران برای بسیاری از مصرف کنندگان محصولات و تجهیزات وارداتى نام چین با کیفیت پایین محصولات برابری میکند و موجبات عدم اعتماد خريدار را فراهم ميكند. همين امر باعث شده تا افرادى سود جو با تعويض برچسب دوربين مدار بسته ساخت چين را به عنوان كره اى يا تايوانى به فروش برسانند، حتى اگر اين حركت ايشان افزايش قيمت را در پيش نداشته باشد. شركت ديده بان نامى ديبا خود را در قبال مشترى مسئول ميداند و محصول چين را تحت عنوان چينى و بدون نصب هيچ گونه برچسب و با قيمت تمام شده در اختيار مصرف كننده قرار ميدهد.

دوربين مدار بسته بدون مارك را در بازار ایران به طور عمومی تحت عنوان دوربین مداربسته No Name میشناسیم.

لازم به ذكر است پس از وارد شدن نسل جديد دوربين مداربسته AHD و دوربين مداربسته HD-SDI به بازار ايران و روبرو شدن با بازخورد مناسب مصرف كننده گان، شركت هاى توليد كننده ارزان قيمت چينى محصولات بسيار با كيفيتى را به خصوص در زمينه دوربين مداربسته AHD به بازار ارائه داده اند كه در بسيارى از موارد ما نيز اين سرى از محصولات را به مشتريان پيشنهاد ميكنيم. دوربين مداربسته AHD و دوربين مداربسته HD-SDI ساخت چين نيز همانند ساير دوربين هاى مداربسته ارائه شده توسط شركت ديده بان نامى ديبا شامل يك سال گارانتى تعويض و پنج سال خدمات خواهد بود.

جدول زیر به مقایسه چند مدل رایج دوربین مداربسته AHD در بازار ایران می پردازد و همانطور که مشاهده می کنید دوربين مداربسته AHD از لحاظ شکل ظاهری کاملا مشابه دوربین مداربسته آنالوگ و یا دوربین مداربسته شبکه می باشد.

IMG_3517

براى اطلاع از انواع موجود اين گونه از دوربين مداربسته و جهت دریافت لیست قیمت دوربين مداربسته بدون مارك چينى با شرکت دیده بان نامی دیبا  تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط با دوربين مدار بسته بدون مارك چينى:

دوربين مداربسته AHD

دوربین مداربسته آنالوگ

دوربین مداربسته شبکه

دوربين مداربسته HD-SDI